Mimo deszczowej pogody klasa 1C odwiedziła Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Lublińcu. Uczniowie wzięli udział w warsztatach gry na bębnach djembe oraz zajęciach plastycznych. Zwiedzili także szklarnię, gdzie zobaczyli drzewo z ogromnymi cytrynami i różne gatunki ptaków. Nie zabrakło również świetnej zabawy w żywym labiryncie i na placu zabaw.
W drodze powrotnej uczniowie odwiedzili Cmentarz Wojskowy, gdzie zapalili znicz i poznali historię spoczywających tam żołnierzy 74. Górnośląskiego Pułku Piechoty, odbywając przy okazji krótką lekcję historii. To był wyjątkowy i pełen atrakcji dzień!
Uczniowie klasy 1C dziękują za wartościowe warsztaty i serdeczną atmosferę.







